llllenta

Inžinerinės lentos parametrai:

Storis: 30-32mm (8mm+22mm)
Plotis: 170-400mm su 20mm žingsniu
Ilgis: 3000-8000mm

Tokių matmenų parketlentės ypač tinkamos šildomoms grindims.

Priimami specialūs užsakymai pagal individualius užsakovų pageidavimus, pavyzdžiui, fiksuotų matmenų parketlenčių, papildomų dekoratyvinių intarpų gaminimas, parketlentės suauginimas ir kt.

Didžioji dalis produkcijos apdorojama aliejumi. Naudojamas žinomiausių pasaulio gamintojų aukštos kokybės ekologiškas aliejus.

 

 

 

 

 

 

 

 

Išsamus produkto aprašymas:

Produkto tipas Keturių sluoksnių parketlentė su įlaidine (špuntine) užrakto sistema (liežuvėlis – 7mm), pagrindas – trijų sluoksnių klijuotas baldinis pušies skydas
Juostų skaičius Viena juosta
Grindų spalva Natūrali, arba pagal užsakovo pageidavimą
Ilgis x plotis x storis 3000-8000mm x 170-400mm x 30/32mm
Paviršiaus danga Natūrali, dengta aliejumi, lakuota
Įrengimo būdas Klijuojama prie pagrindo, arba tvirtinama ant lagių
Šildomos grindys Galima kloti ant šildomo pagrindo
Dėvimo sluoksnio storis (mm) 8mm (iki 10mm)
Grioveliai tarp lentų Grioveliai pagal visą perimetrą
Garantija Garantija inžinerinės lentos konstrukcijai – neterminuota

 

Inžinerinė lenta LIVI parquet dizaineriams

izinerines lentos dizaineriams

Mūsų techninės galimybės leidžia realizuoti praktiškai visas dizainerių idėjas dėka galimų skirtingų medienos tekstūrų, aliejaus spalvų padengimo, inžinerinės lentos matmenų.

Inžinerinės lentos konstrukcija (viršutinis sluoksnis – 8-10mm ir pagrindas – baldinis 22mm skydas) leidžia naudoti ne tik populiariausią ąžuolo medieną, bet ir kitas, minkštesnes medienos rūšis) ir išsirinkti tą medieną, kuri labiausiai tinka interjerui ir užsakovo skoniui.

 

Skirtingi lentų matmenys leidžia sumontuoti originalų raštą. Papildomai siūlome įsigyti dekoratyvinius lentų elementus, t.y. kvadratai ir trumpos lentos. Jų derinimas su inžinerine lenta (kaip įprasta – kito tono), ant grindų sudaro kontrastinį, geometrinį raštą.

 

Šukavimas – su metalinio šepečio pagalba, išimami minkštieji medienos sluoksniai. Medienos reljefas išryškinamas ir pabrėžia rievių struktūrą. Ant tokios lentos nesimato įbrėžimų ir skilinėjimų.

 

Bangavimas  bangos daromos dirbtinai lentų kraštuose arba per visą lentos plotį ir keičia visą grindų išvaizdą. Jų gali būti 2, 4 ir daugiau. Tokios bangos labai išsiskiria grindų fone apšvietimo dėka ir vizualiai atrodo kaip originalus raštas.

Skirtingi aliejaus dengimo tonai leidžia išsirinkti toną, tinkantį kiekvienam interjerui. Galima naudoti skirtingus tonus kiekvienam namo kambariui (pvz. miegamojo –neutralus, šviesus tonas, o koridoriuje – tamsus).

Teisingas inžinerinės lentos klojimas duoda nuostabų efektą – grindys atrodo lyg pagamintos iš tauriųjų medienos rūšių masyvo, bet jo eksploatacinės savybės yra žymiai geresnės.

Inžinerinė lenta LIVI parquet gaminama ribotais kiekiais ir pagal dizainerių užsakymus. Gaunant užsakymą iš privačių asmenų – siūlome pasinaudoti mūsų dizainerių paslaugomis.

Užsakymo pagaminimo terminas – 4-8 savaitės.