sienos fotoViena iš populiariausių dekoratyvinių sienų apipavidalinimų interjere yra sieninių plokščių panaudojimas. Šis papuošimo būdas, prancūzųsugalvotas penkis šimtus metų atgal,tais laikais buvo tiesiog būtina interjero papuošimo dalis. Didžiulėsprancūzų visuomenės rūmų erdvės (o būtent joms buvo sugalvotas naujas interjero papuošimo būdas) buvo nepakankamai apšiltinamos, todėl erdvėms prireikdavo papildomo apšiltinimo.

Medinės sieninės plokštės tapo visų problemų sprendimu ir tuo pačiu leido papuošti patalpas nebrangiai, o juk po medinėmis plokštėmis sienos buvo padengtos sudėtingu gipsiniu dekoru. Medinių plokščių naudojimo tradicija greitai paplito ir prigijo Europos rūmuose ir pilyse. Nuo tų senų laikų mediniai dekoratyvinių plokščių dirbiniai tapo neatskiriama dalimi interjero apipavidalinimo sistemoje ir nuo to laiko buvo naudojamipatalpose kaip dekoracija pačiais įvairiausiais būdais.

769836Medinės Lubinės-sieninės plokštės LIVI
– tai subalansuota ir stabili konstrukcija iš trijų sluoksnių – 28-30 mm storio, nuo 170 iki 400 mm pločio, nuo 1500 iki 4000 mm ilgio grioveliais ir įlaidais iš visų keturių pusių.

Sieninės plokštės LIVI skirtos sienų, lubų ir kitų interjero elementų apdailai patalpų viduje. Plokštės labai palengvina visus įmanomus dizainerių interjero sprendimus, kurių įgyvendinimui naudojama pagrindinė apdailos medžiaga – natūralus medis.

Natūralus ir gyvas medžio paviršius yra malonus ir pažiūrėti, ir pajusti. Sieninės plokštės – tai paprastas ir greitas būdas perteikti interjerui ypatingą jaukumą, šilumą, grožį ir kilnumą, dėl kurių natūralios egzotinės medžių rūšys taip išsiskiria iš kitų.

Sieninės plokštės turi puikias eksploatacines savybes ir išsiskiria savo dekoratyvinėmis ypatybėmis, puikiai atrodoir klasikiniame, ir moderniame interjere. Jas naudoja

– butų ir užmiesčio namų
– ofisų
– restoranų
– viešbučių holų
– ir kitų patalpų apdailai

Medinės sieninės plokštės jau daugelį metų yra aktualios. Jos turi puikias eksploatacines savybes ir išsiskiria savo dekoratyvinėmis ypatybėmis, puikiai atrodo ir klasikiniame, ir moderniame interjere.

Pristatyti modeliai yra skirtingų spalvų, tekstūrų, apdirbimo būdų. Galima parinkti dirbinius su lygiu, pasendintu, apdorotu paviršiumi. Originaliai atrodo dirbiniai su šakelėmis.

Medinės sieninės plokštės izoliuoja nuo triukšmo ir yra termoizoliacinės. Dėl šios priežasties Jūs negirdėsite, kas vyksta už kaimynų sienų. Be to, padidinta šilumos izoliacija yra naudinga esant atšiaurioms žiemoms. Dar vienas sieninių medinių plokščių privalumas yra ilgalaikė eksploatacija ir lengva priežiūra. Panaši apdaila puikiai paslepia sienų nelygumus. Panaudojus patalpoje natūralias medžiagas, Jūs sukuriate komfortišką atmosferą namuose.

Panašūs dirbiniai yra naudojami įrengiant arkas, pertvaras, kolonas, dekoratyvinius elementus. Kataloge Jūs rasite sienines skirtingų rūšiųmedines plokštes. Populiariausios plokštės yra gaminamos iš riešuto, vyšnios, ąžuolo, maumedžio, buko, eglės ir klevo medžių. Pristatyti modeliai yra skirtingų spalvų, tekstūrų, apdirbimo būdų. Galima parinkti dirbinius su lygiu, pasendintu, apdorotu paviršiumi. Originaliai atrodo dirbiniai su šakelėmis.