Baldinio skydo, kaip parketo pagrindo privalumai, palyginus su drožlių plokšte ir fanera

skydas foto saitas (1)

1.Stabilumas

Natūrali mediena turi savybę deformuotis nuo vidinės įtampos. Kad to išvengti, baldiniame skyde, siauros (20-40mm) lamelės klijuojasi per plotį (6-8 lameles viename sluoksnyje), po ko trys sluoksniai klijuojami tarpusavyje pagal ilgį. Gaunama medžiaga – faktiškai monolitas, absoliučiai atsparus deformacijoms nuo temperatūros ir drėgmės pokyčių. Tai suteikia mūsų gaminiui unikalų stabilumą.

2.Garso izoliacija

Palyginant su parketlente ant faneros arba MDF pagrindu – mūsų gaminys unikalus, nes dėl ypatingos gaminimo technologijos yra praktiškai begarsis (tylus). Garso bangos nuo daug kietesnio viršutinio sluoksnio (ąžuolo) pereina į žymiai minkštesnį pušies pagrindą, sudarytą iš trijų sluoksnių ir jame išnyksta.

3.Šiluma

Pagrindas – trijų sluoksnių klijuoto tašas, kurio storis sudaro 22mm, taip pat viršutinis kietmedžio (8mm) sluoksnis sudaro visą lentos storį nuo 30 iki 32mm. Tokio storio parketlentės puikiai tinka montuojant jas kartu su grindų šildymo sistemomis. Tokios grindys visuomet suteiks šilumą ir jaukumą.

4.Drėgmės reguliavimas

Tai unikali medienos (pušies) savybė – palaikyti drėgmės optimalumą patalpose. Mediena įsigeria padidintą drėgmės kiekį iš oro, o mikroklimatui pasikeitus, jeigu drėgmės kiekis sumažėjo, atiduoda prieš tai sugerta drėgmę atgal. Tokiu būdu mediena pati palaiko mikroklimatą, reguliuojant drėgmės pokyčius.

5.Ekologiškumas

Visame pasaulyje žmonės vis daugiau  dėmesio kreipia į savo sveikatą ir gamtos apsaugą. Turint galimybę, kiekvienas renkasi natūralias medžiagas statant ir remontuojant savo namus. Mediena – unikalus, natūralus, visiškai ekologiškas ir nekenksmingas sveikatai, produktas. Gaminiai iš klijuotos medienos, net ir praėjus daug metų, išlaiko visas savo vartojamąsias savybės, kur plokštės ir fanera, laikui bėgant, pradeda skaidytis ir išleidžia į orą kenksmingas sveikatai klijų dulkes. Be abejo kiekvieną dieną kvėpuoti tokiu užterštu oru yra žalinga Jūsų sveikatai.